Vaiksed kliimaseadmed ilma välisseadmeta

Ilma välise seadmeta kliimaseadmed ühendavad praktilisuse ja mugavuse isegi piiratud ruumides. See on ideaalne lahendus kliimaseadmetesse ajaloolistes hoonetes, korterelamutes ja kõigis paigaldistes, kus on linna-, korterelamupiirangud või lihtsalt hoone välisviimistluse säilitamiseks.

Silent – Climapuro

Viimase põlvkonna kliimaseadmed ilma välisseadmeta

Viimistletud disain – ainult 16 cm paksune – vaikus ja mugavus on kategooria tipus. Kuum ja külm tänu 100% täiselektrilise soojuspumba tehnoloogiale.

Ilma välisseadmeta Silent ja Climapuro sarja kliimaseadmed on mõeldud peamiselt alla seintele paigaldamiseks, kuid neid saab paigaldada ka üles seintele. Valikus on neli mudelit, mis vastavad erinevatele paigaldusvajadustele. Muutuva soojusvõimsusega 9000 kuni 12 000 BTU/h sobivad need 20-25m2 ruumidesse isegi keskmise soojuskoormusega ja halvasti isoleeritud G-klassi majades. Uuenduslik VRC (muutuva külmutusahela) ja inverter tehnoloogia muudavad masinad eriti vaikseks minimaalsel kiirusel ja öötöö ajal. Karastatud klaasist esiküljega rafineeritud disain, ülikompaktsed mõõtmed vaid 100 x 55 cm ja paksus vaid 16 cm muudavad need sisustusesemeteks, mis sobivad igasse keskkonda. PTC võimendi, mis on saadaval kogu seeria jaoks, tagab suurepärase jõudluse talvel isegi -10 ° C juures.

Vaata lisa silent kohta

iCOOL

Viimase põlvkonna kliimaseadmed ilma väliseadmeta

Viimistletud disain – Paksus ainult 19 cm – Üles seina paigaldus maja ruumi optimeerimiseks. Kuum ja külm tänu 100% täiselektrilise soojuspumba tehnoloogiale.

Ilma väli seadmeta iCOOL kliimaseadmed on mõeldud eranditult paigaldamiseks üles seinale, et hõlbustada nende paigutamist mööblist eemale. Üks soojusvõimsus 8000 BTU/h muudab need sobivaks 15-20m2 ruumidesse isegi keskmise soojuskoormusega ja halvasti isoleeritud G-klassi majadega. Viimistletud disain koos läikivast PMMA-st valmistatud esiosaga, ülikompaktsed mõõtmed vaid 95 x 43 cm ja paksus vaid 19 cm teevad neist mööbliesemed, mis sulanduvad igasse keskkonda. Tootel on väga lai valik tarvikuid mis tahes paigaldusprobleemi lahendamiseks.

Vaata lisa icool kohta

WZ-32

Suure soojusvõimsusega väliseadmeta kliimaseadmed

Mõeldud suurte soojuskoormusega ruumide jaoks.

Tugev ja kompaktne disain, paksus vaid 25 cm. Kuum ja külm tänu 100% täiselektrilise soojuspumba tehnoloogiale.

Ilma väli seadmeta kliimaseadmed WZ-32 on mõeldud kasutamiseks suure soojuskoormusega keskkondades ja paigaldamiseks alla seinale, kuid neid saab paigaldada ka üles seinale. Üks mudel, mis katab erinevaid paigaldusvajadusi alates suurtest elutubadest kuni kaupluste või baarideni. Kõrge soojusvõimsus 12 000 BTU/h muudab selle sobilikuks kuni 35 m2 ruumidesse isegi olulise soojuskoormusega ja halvasti soojustatud G-klassi majadesse. Soliidne disain koos esiosaga, mis on valmistatud värvitud ABS-ist, keskmised kompaktsed mõõtmed vaid 100 x 58 cm ja paksus 25cm muudavad need sisustuselementideks, mis sobivad igasse keskkonda. PTC võimendi, mis on saadaval kogu seeria jaoks, tagab suurepärase jõudluse talvel isegi -10 ° C juures.

vaata lisa wz-32 kohta

Metropolitan

B&B ja põhipaigaldiste jaoks on uuritud olulist ja kindlat disaini

Väga soodne toode. Kuum ja külm tänu 100% täiselektrilise soojuspumba tehnoloogiale.

Metropolitan kliimaseadmed ilma väli seadmeta on mõeldud paigaldamiseks peamiselt alla seintele, kuid neid saab paigaldada ka üles seintele. Valikus on kaks mudelit, mis vastavad erinevatele paigaldusvajadustele. Muutuva soojusvõimsusega 8000 kuni 9000 BTU/h muudavad need sobilikuks 20-25 m2 ruumidesse isegi keskmise soojuskoormusega ja halvasti isoleeritud G-klassi majadega. Kompaktne disain, ABS-ist esiosa ja metallvõre, kompaktsed mõõtmed vaid 84 x 43 cm muudavad need objektideks, mida saab hõlpsasti paigutada igasse keskkonda. PTC-võimendi, mis on saadaval kogu seeria jaoks, tagab suurepärase jõudluse talvel isegi -10 °C juures. Tänu oma madalale hinnale leiab toode laialdast rakendust moodulhoonetes, B&B-des ja kokkupandavates konstruktsioonides.

 

vaata lisa metropolitan kohta

tekkis rohkem küsimusi?

Võta ühendust konaktivormi kaudu või helista meile